Tarihçe

1972

Teknik Otomotiv ünvanı ile Mahmut BABUÇCU tarafından kurulmuştur.

Firma başlangıçta Oto elektrik yedek parça satışı yapmak ve aynı zamanda oto elektrik tamiri yapmak amacıyla kurulmuş olup 1998 yılına kadar bu şekilde faaliyetlerine devam etmiştir.

1980
1998

Firmamızın tamirhane kısmı kapatılmış ve Oto Elektrik Toptan Satış bölümü açılmıştır.

Firmamız hem il bazında hem de çevre iller bazında toptan satışlar yapmaya başlamıştır.

1998
2001

Firmamız geçen süreçler içerisinde bir çok ana üretici ile bayilik anlaşmları yapmıştır.

Firmamız yapmış olduğu tüm atılımlar sonucu daha profesyonel bir anlayışı benimsemiş bunun neticesi olarak şirketleşme yoluna gitmiştir ve AK TEKNİK OTOMOTİV TURİZM TEKSTİL SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. ünvanı almış, faaliyetlerine bu şirket adı altında devam etmiştir.

2007
2020

Günümüzde firmamız, ülkemizin tüm bölgelerine hizmet götürmekte olup, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

İstanbul toptan elektrik depomuz açılmış ve faaliyetlerine başlamıştır.

2022
 

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak otomotiv satış sonrası pazarının tüm ihtiyaçlarını, kaliteli hizmet anlayışı ve rekabetçi fiyat avantajıyla karşılamak.

Vizyonumuz

Kuruluşumuzun 50. yılında, otomotiv satış sonrası pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan lider firma olmak.

Değerlerimiz

  • Etik Yaklaşım : Yaptığımız işe, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza dürüst, farklılıklara saygılı ve sorumluluk ilkesi ile yaklaşırız.
  • Güvenilirlik : Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde bize duyulan güven ve samimiyet duygularını güçlendirmek için çaba harcarız.
  • Müşteri Odaklılık : Şirket politikamızın temeli müşteriye eksiksiz hizmet üzerine kurulmuştur. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerin memnuniyeti bizler için birincil önceliktir.
  • Yenilikçilik : Dünyadaki değişim ve gelişmeleri yakından takip eder, uygulamalarımızı bu doğrultuda yönlendiririz.
  • Adaletli Olma : Her şart ve koşul altında, hem çalışanlarımıza hem de iş ortaklarımıza karşı adil bir yaklaşım sergileriz.
;
× Anasayfa Kurumsal
Ürün Grupları Araç Grupları
Çözüm Ortaklarımız
Haberler Bültenler Videolar
İletişim
İnsan Kaynakları
  • Kataloglar
  • Bayi Sistemi
  • Bayi Başvuru Formu